INFORMACJE o „Panoramie Powiatu Wielickiego”

„Panorama” to gazeta z tradycjami., pierwsze wydanie ukazało się w kwietniu roku 1994. Jesteśmy od 25 lat jedynym nieprzerwanie wydawanym pismem na terenie całego Powiatu Wielickiego, od czasu jego powstania. W pierwszych czterech latach wydawanym pod tytułem „Panorama Wieliczki”. We wrześniu, 1998 roku objęliśmy działaniem jako gazeta teren całego powiatu wielickiego.

obszar działania: Powiat Wielicki, Gminy: Wieliczka, Niepołomice. Gdów, Kłaj, Biskupice

  • nakład: 9000 egzemplarzy
  • gazeta: bezpłatna
  • papier: kredowy
  • format: A4

mamy własną sieć dystrybucji na terenie całego Powiatu Wielickiego.

Facebook: Wieliczka Gazeta Panorama Powiatu Wielickiego.

Skupiamy się na informacjach lokalnych, istotnych dla mieszkańców naszego powiatu. Gazeta cieszy się zaufaniem Czytelników, którzy oczekują na każde kolejne wydanie a gazety zachowują w domowych archiwach.

Prasa lokalna jest ważnym elementem życia publicznego. W Panoramie Powiatu Wielickiego przedstawiamy wszelkie bieżące informacje dotyczące najważniejszych i najbardziej aktualnych wydarzeń Jesteśmy miesięcznikiem informacyjnym. Publikujemy kalendarze imprez. Rzetelnie przedstawiamy wszelkie informacje. Dzięki nam Czytelnicy dowiadują się także, co dzieje się w sąsiednich gminach powiatu. Wzajemnie poznają swoje problemy, doceniają osiągnięcia. Korzystają ze wspólnych propozycji kulturalnych.

Panorama Powiatu Wielickiego jest przez nas rozwożona osobiście, przedstawiciele gazety uczestniczą w organizowanych na terenie gminy wydarzeniach, powstają teksty będące ich bezpośrednimi relacjami. Mamy wielu stałych wiernych ale i nowych Czytelników. Panorama jest ponadto gazetą bezpłatną, w związku z czym czytają ją wszystkie grupy społeczne. Staramy się wykonywać swoja pracę najlepiej jak umiemy. Panorama Powiatu Wielickiego dociera do mieszkańców, publikowane artykuły cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do czytania Panoramy Powiatu Wielickiego na naszej stronie internetowej www.panorama.wieliczka.pl bezpośrednio w wersji pełnoekranowej online lub kopiując pdf.

Życzymy miłej i owocnej lektury.

Skip to content