Molik on tour – z Molikiem w podróż po Polsce

Kochane dzieciaki serdecznie zapraszamy do wakacyjnej, facebookowej zabawy „Molik on tour”! Pisze Powiatowa i Miejska Biblioteka w Wieliczce.

Wszyscy, którzy znają Molika – bibliotecznego, włochatego, doskonale wiedzą, że ma on głowę pełną pomysłów. Tym razem postanowił podczas tegorocznych wakacji zwiedzić nasz piękny kraj. Ponieważ żywi się tylko i wyłącznie książkami jego plecak zapewne po brzegi będzie wypchany wspaniałą literaturą.

W Molikową podróż i do wspólnej zabawy pragniemy zaprosić dzieci do 12 roku życia, pasjonatów podróżników. Przez cały okres trwania wakacji, na naszej stronie FB, będziemy zamieszczać fragmenty zdjęć charakterystycznych miejsc dla danego miasta/regionu Polski. Fragmenty pojawiać się będą 2 razy w tygodniu. Zadaniem uczestników zabawy będzie odgadnąć z jakiego miasta/regionu pochodzi fragment zagadkowego zdjęcia i zaznaczyć ten punkt podróży Molika na mapie (mapa do pobrania). Po zakończeniu zabawy, na koniec wakacji uczestnik zobowiązany jest dostarczyć do biblioteki mapę z zaznaczonymi (wszystkimi) punktami podróży Molika. Nagrodzone będą trzy poprawnie uzupełnione mapy, które jako pierwsze zostaną dostarczone do biblioteki.

REGULAMIN KONKURSU ,ZGODA NA UDZIAŁ , MAPA dostępne na stronie internetowej www.biblioteka.wieliczka.eu

Autor: PW