Wieliczka Msze Święte online z trzech Kościołów

Czas pandemii wymusił wprowadzenie kwarantanny. Nasila się w naszym powiecie ilość zachorowań i objętych kwarantanną domową. Epidemia zmieniła rytm naszego życia, zmieniła praktycznie wszystko.

Uczymy się nowych zachowań w sklepach, pracy, na ulicy, w domu, w trosce o zdrowie i życie innych i o siebie. Także wielkim smutkiem jest niemożność uczestniczenia w Mszy Świętej, przyjęcia Komunii Świętej.

W tej trudnej sytuacji jest iskierka nadziei: mamy relacje online z Mszy Świętych z trzech wielickich kościołów.

Bezpośrednie transmisje dotyczą Mszy Świętych z Klasztoru Franciszkanów w Wieliczce,   z Kościoła św. Pawła Apostoła w Wieliczce-Krzyszkowicach oraz Kościoła św. Klemensa w Wieliczce.

Komunię Świętą, Pana Jezusa do serca przyjmujemy duchowo. Wszystko wskazuje na to, ze tak przezywać będziemy Święta Wielkanocne.

Parafia św. Pawła Apostoła strona http://swpawel.wieliczka.pl/  W lewym górnym rogu przycisk „Nabożeństwo online”.  Msze święte tygodniu o 7.00, 18.00. W środę o 18.00 Msza święta  połączona jest z Nowenną do MB. Nieustającej Pomocy. Można przesyłać intencje na Nowennę: pawlaparafia@gmail.com. Msze święte w niedziele: 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00. Modlitwy Drogi Krzyżowej w piątki o 17.30

*****

Wszyscy trwamy na modlitwie.

Barbara Zapadlińska

Skip to content